na stronę
na strone
18282_EX1
pink-kitchen-2
na stronę na strone 18282_EX1 pink-kitchen-2

Styl skandynawski we wnętrzu bez wątpienia jest moim ulubionym nurtem aranżacyjnym. To połączenie prostoty, funkcjonalności ze estetyką. Kolorem królującym we wnętrzach jest biel często połączona z czernią, czerwienią
i błękitem w postacie elementów dekoracyjnych. W stylu skandynawskim także jasne pastele, szarości i wrzosy znajdą swoje miejsce, gdyż wszystko co rozjaśni wnętrze jest mile widziane.
Naturalne materiały takie jak kamień i drewno sprawiają, że pomieszczenia nie są zimne i bezduszne.
W mieszkaniu w stylu skandynawskim panuje minimalizm i oszczędność formy, dlatego sprawia wrażenie przestronnego, harmonijnego oraz uporządkowanego, ale przede wszystkim ponadczasowego. To świetny sposób na urządzenie małych, ciemnych wnętrz.
Skandynawski sekret tkwi w szczegółach, gdyż dzięki dodatkom wnętrza nabierają indywidualnego stylu.
Przytulnego i bezpretensjonalnego charakteru dodają także tapety, najczęściej w kwiatowe lub pasiaste wzory, a także jednokolorowe z ciekawą fakturą. Okna zazwyczaj są niezasłonięte, aby jak najwięcej światła dostawało się do wnętrza. W naszych realiach możemy zawiesić białe, przepuszczające światło rolety lub drewniane żaluzje.
Tkaniny zazwyczaj są lekkie i zwiewne, w zależności od pomysłu na całą aranżację mogą być w oryginalne i kolorowe wzory. Meble są proste i wygodne, często modułowe oraz ażurowe.
To zdecydowanie wnętrza dla osób które przestronne, wygodne i estetyczne wnętrza.

Jeśli podoba Ci się styl skandynawski zapraszamy do przeczytania artykułu o nowoczesnym mieszkaniu w tym stylu więcej…

Źródło:
pinterst.com
freshome.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.