na stronę
na strone
18282_EX1
pink-kitchen-2
na stronę na strone 18282_EX1 pink-kitchen-2

Mając wysokie mieszkanie bez wahania powinniśmy stworzyć w nim antresolę. Pozwala to na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni oraz pozwala nadać całemu wnętrzu charakteru małego loftu.
Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 mkw, a dzięki antresoli oraz funkcjonalnemu rozłożeniu powierzchni sprawia wrażenie dużego i przestronnego. Przestrzeń została podzielona na dwie strefy: dzienną, ogólnie dostępną i bardziej intymną na górze. Pierwsze piętro składa się z salonu, kuchni, jadalni oraz łazienki. Na antresoli znajduje się królestwo właścicieli czyli przytulna i wygodna sypialnia. Charakter loftu podkreślają piękne, kręte schody.
Teoretycznie układ pomieszczeń mógłby wydawać się problematyczny, gdyż mieszkanie jest wąskie i długie, jednak zostało ono urządzone tak, że jest komfortowe i po prostu ładne.
Stal w postaci schodów i poręczny, szarość ścian idealnie komponują się z bielą i pomarańczą. To trio kolorystyczne sprawia, że wnętrze jest nie tylko eleganckie, ale także wprawia w optymistyczny nastrój. Na uwagę zasługują także dodatki, chociażby uchwyty w komodzie , wazony czy grafika.
Dobór mebli to mistrzostwo świata. Wielbiciele książek mogą pozazdrościć foteli: bujanego i z wygodną pufą. Proste kształty, stonowane kolory regału stołu czy krzeseł sprawiają, że wnętrze jest nowoczesne, a biały kolor optycznie powiększa przestrzeń. Okrągły dywan jest mocnym, kolorystycznym akcentem ,który według mnie w naturalny sposób łączy kuchnię z salonem, a także pasuje do schodów. Nic dodać, nic ująć… piękne mieszkanie.

Źródło:

http://www.homedit.com

 

Tagi:
 

Komentarze do wpisu

  1. nie wiem co się ze mną dzieje, ale pomarańcz coraz bardziej mi się podoba :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.